Російська ракета вбила мирного мешканця Житомирщини, є поранені

Російська ракета вбила мешканця Житомирської області в ніч на 9 червня. Про це повідомили Звягельська міська рада у Facebook 9 червня та ДСНС України в Телеграм.

"Внаслідок чергової ракетної атаки ворога, вночі 9 червня, сталося попадання в житловий масив приватного сектора нашої громади. Як повідомив міський голова Микола Боровець, за попередньою інформацією шість будинків зруйновано, десятки пошкоджено. На жаль, одна людина загинула, також є поранені, яким надається уся необхідна допомога", – сказано в повідомленні міськради.

Зазначається, що на місці працює керівництво громади, екстрені служби.

Як уточнює ДСНС, за попередньою інформацією, зруйновано 4 будинки, пошкоджено 30. Травмовано троє людей. Виникло загоряння пошкодженого житлового будинку та залишків зруйнованого будинку на площі 300 кв. м. О 04:46 пожежу ліквідовано. Від ДСНС було залучено 14 рятувальників та 3 одиниці техніки.

Раніше повідомлялось, що ворог вночі наніс чергового ракетно-авіаційного удару по Україні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті