Російська пропаганда після фейків про Залужного взялася за Буданова - намагається вкотре посіяти панічні настрої

Роспропаганда від імені українського медіа поширює новину начебто про смерть керівника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирила Буданова. Про це повідомив Центр протидії дезінформації.

"За цими повідомленнями, начальник української розвідки «загинув» від нещодавнього ракетного удару, а в Національному центрі «Український дім» вже навіть триває підготовка до його поховання", - йдеться у повідомленні.

"Насправді! Новина про «смерть» очільника ГУР – черговий інформаційний «вкид» ворога. Після невдалої інформаційної кампанії про нібито смерть Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та Командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, російська пропаганда намагається вчергове посіяти панічні настрої серед населення шляхом розповсюдження подібного фейку", - пояснили у Центрі, закликавши довіряти лише джерелам верифікованої інформації.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті