Російська ППО під час навчань "випадково" вбила своїх десантників - соцмережі

У росії на Кузьмінському військовому полігоні в Ростовській області під час навчань десантників один з операторів систем ППО помилково відкрив вогонь - двоє "200-х". Про це 7 січня пише ТК "Кремлівська табакерка".

"Жахлива трагедія сталася під час нічних навчань десантників на Кузьмінському військовому полігоні в Ростовській області. Джерела повідомили, що двоє військовослужбовців загинули під час десантування, і сталося це через абсолютно дурну випадковість. Справа була так: денні заплановані стрибки через погані погодні умови перенесли, і чомусь поставили їх на ніч. Ротні були проти, проте накази командування не обговорюються. Треба стрибати - значить будемо стрибати", - пише телеграм-канал. 

У повідомленні також ідеться про те, що літак із десантом на борту прибув за вказаними координатами і почав вивантаження десанту неподалік від полігону "Кузьминка".

"Коли військові почали наближатися до землі - по них було відкрито вогонь. Через безглузду помилку один з операторів легендарної "Рогатки" (зенітна гармата ЗУ-23-2, що застосовується для ураження повітряних цілей на низьких висотах) прийняв навчання за реальну висадку десанту. На щастя, більшість пострілів пройшли повз, проте двоє військових дістали поранення несумісні з життям", - пише телеграм-канал.

За його інформацією, за цим фактом уже розпочато розслідування.

"Кажуть, до НП оператор, який стріляв, пробув на посту щонайменше 14 годин. Це порушення всіх можливих норм. Погіршує ситуацію той факт, що той, хто стріляв, нещодавно повернувся із зони СВО, де за ефективну роботу був нагороджений. Загиблі ж не встигли взяти участь у бойових діях", - уточнюється в повідомленні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті