Російська артилерія атакувала один з районів Дніпропетровщини

Російські війська атакували з артилерії Нікопольський район Дніпропетровської області. Про це повідомив у Телеграмі 27 листопада начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Ввечері агресор вдарив по Нікопольщині. Важку артилерію спрямував на Марганецьку громаду. Загиблих та постраждалих немає", - йдеться у повідомленні.

В інших районах Дніпропетровщини ніч минула без російських обстрілів.

Як повідомлялося, у ніч на 26 листопада сили ППО збили ворожі "Шахеди" над Новомосковським та Синельниківським районами Дніпропетровської області.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті