Російська армія завдала 20 ракетних та 68 авіаударів по Україні за добу, здійснила майже 90 обстрілів з РСЗВ – Генштаб

Російські війська минулої доби завдали 20 ракетних ударів, зокрема по містах Київської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей. Про це повідомляється в ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

По населених пунктах Київщини та Дніпропетровщини росіяни випустили 10 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555. Усі були знищено нашими захисниками. 

Також дві російських зенітних керованих ракети влучили по місту Авдіївка, що на Донеччині. 

Крім того, ворог завдав 68 авіаційних ударів, зокрема, задіяв іранські ударні дрони типу “Shahed” по містах Мерефа та Ізюм Харківської області, а також застосував керовані авіаційні бомби по місту Авдіївка та селищу Нью-Йорк. 

Водночас здійснив близько 89 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Є загиблі та поранені серед цивільного населення, пошкоджень зазнали медичний та освітні заклади, житлові багатоквартирні та приватні будинки.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті