Російська армія втратила ще 1770 військових особового складу за добу

Ще 1770 військових особового складу втратила російська армія протягом минулої доби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 13 листопада. 

"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.11.24 орієнтовно склали: особового складу - близько 714380 (+1770) осіб", - сказано в повідомленні.

Також знищено й уражено 24 танки, 49 бойових броньованих машин, 56 артилерійських систем, 51 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 96 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн та 3 одиниці спеціальної техніки.

Раніше з посиланням на аналітика BILD повідомлялось, що триденний контрнаступ військ РФ у Курській області став катастрофою для них.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті