Російська армія вдарила артилерією по Українську на Донеччині - поранено 8 людей

Російські окупанти вдарили артилерією по місту Українськ Донецької області. Про це 18 квітня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Щонайменше 8 людей поранено внаслідок артобстрілу Українська. Усі поранені доставлені в лікарню і отримують необхідну медичну допомогу", - повідомив він.

За словами Кириленка, місто опинилося під обстрілом цього ранку. У результаті було пошкоджено три багатоповерхові будівлі, а також 18 торгових павільйонів місцевого центрального ринку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що минулої доби росіяни пошкодили агропідприємство у Волновасі та житлові будинки в Авдіївці.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті