Російська армія вдарила артилерією по Українську на Донеччині - поранено 8 людей

Російські окупанти вдарили артилерією по місту Українськ Донецької області. Про це 18 квітня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Щонайменше 8 людей поранено внаслідок артобстрілу Українська. Усі поранені доставлені в лікарню і отримують необхідну медичну допомогу", - повідомив він.

За словами Кириленка, місто опинилося під обстрілом цього ранку. У результаті було пошкоджено три багатоповерхові будівлі, а також 18 торгових павільйонів місцевого центрального ринку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що минулої доби росіяни пошкодили агропідприємство у Волновасі та житлові будинки в Авдіївці.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті