Російська армія вбила ще двох і поранила шестеро жителів Донеччини впродовж доби

"Двоє загиблих і шестеро поранених за добу: росія продовжує знищувати жителів Донеччини. За 21 липня поліція зафіксувала 3 315 обстрілів по лінії фронту та житловому сектору", - повідомила поліція Донецькой області 22 липня.

Війська рф зосередили вогонь на 9 населених пунктах: містах Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Родинське, селах Зарічне, Іванопілля, Олександро-Калинове, Шандриголове.

Руйнувань зазнали 34 цивільних об’єкти, з них 24 житлових будинки.

По Костянтинівці ворог вдарив двома бомбами «КАБ-250», дронами й артилерією – загинула людина, пошкоджено 11 приватних будинків, нежитлове приміщення, автомобіль.

У Зарічному окупанти вбили цивільну особу, зруйнували приватну оселю.

Краматорськ росіяни обстріляли трьома БПЛА – поранили людину, пошкодили приватний будинок, гараж, автомобіль.

Двоє цивільних осіб зазнали поранень у Добропіллі внаслідок обстрілу з РСЗВ «Смерч». Руйнувань зазнали 8 приватних осель, адмінбудівля, нежитлове приміщення.

У Родинському через ворожі атаки травмовано людину, пошкоджено багатоквартирний будинок.

На Лиман армія рф спрямувала дрони – поранено людину, руйнувань зазнали 2 оселі, АЗС, автомобіль.

Внаслідок обстрілів травмовано цивільну особу в селі Шандриголове.

Крім того, сьогодні близько 4.40 росія обстріляла Краматорськ та Слов’янськ. На місцях влучань працюють слідчо-оперативні групи поліції. Встановлюються кількість постраждалих та масштаби руйнувань.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті