Російська армія атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївської області, є знеструмлення абонентів

Російські окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Миколаївської області у ніч на 17 жовтня. Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у Телеграм 17 жовтня.

"Ворог атакував енергетичну інфраструктуру, внаслідок чого є знеструмлення абонентів. Енергетики вже заживили більшу частину споживачів, роботи продовжуються. Постраждалих немає", - сказано в повідомленні.

За словами Кіма, у ніч на 17 жовтня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота, деталі щодо її результатів повідомлять згодом. 

Раніше міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич оприлюднив відео зруйнованого минулої ночі російськими ракетами ринку у Миколаєві.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
17.06.2026
10:01

«Трамп зустрівся з можливим кандидатом у президенти України». Російські ЗМІ про Україну

«Болгарія, Угорщина та Польща заявили про відмову постачати озброєння Києву», і запевняє, що «до них можуть приєднатися інші країни Європи».
Країна
15.06.2026
17:00

Навіщо Ахметов перервав мовчання?

Загалом, схоже, що цим інтерв'ю Ахметову вдалося вирішити два головні завдання. З одного боку, зробити серйозну заявку на участь у повоєнному політичному житті. З іншого - Рінату Леонідовичу, схоже, вдалося усунути негатив від купівлі дорогої...
Донбас
14.06.2026
17:17

Театр абсурду або Як у "ДНР" і "ЛНР" День Росії відзначали. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу вкотре працювали в режимі організатора свят. Цього разу відзначали свято чужої країни. Місцеві пропагандисти та журналісти наполегливо намагалися викликати у своїх глядачів і читачів гордість за те, що їм...
Всі статті