Родичі "мобіків" у Криму поскаржилися в Міноборони РФ на свавілля офіцерів та погане постачання

На території окупованого Криму родичі мобілізованих масово скаржаться до Міноборони РФ через порушення прав військовослужбовців. Про це 19 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"На тимчасово окупованій території АР Крим родичі мобілізованих масово звертаються до міноборони російської федерації через порушення прав військовослужбовців", - повідомляють українські військові.

Серед основних причин для скарг виділяється відсутність ротації та відпусток протягом більш ніж пів року та "будь-яких їх перспектив" у найближчі 2-3 місяці. Також родичі змушені постійно надсилати військовим їжу та особисті речі через незадовільне харчування та санітарно-гігієнічні умови.

Зрештою, як зазначили у Генштабі, у скаргах зазначаються зловживання з боку російських офіцерів. З метою власного збагачення вони пропонують своїм підлеглим короткострокові відпустки за хабар у 1000 доларів. Очікувано жодної реакції з боку Міноборони РФ не було.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни розпочали масовий збір крові в окупованому Криму через великі втрати на фронті.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті