Роботине Запорізької області перебуває під контролем ЗСУ - Плетенчук

Село Роботине Запорізької області перебуває під контролем Сил оборони України - поблизу населеного пункту відбуваються постійні бойові дії, втім армія РФ успіху в штурмі немає. Про це 15 травня у коментарі "Суспільному" повідомив речник Сил оборони Півдня України Дмитро Плетенчук.

За словами Дмитра Плетенчука, армія РФ періодично влаштовує знімання пропагандистських відео з нібито захопленням села Роботине зі встановленням російського прапора:

"Інформація щодо нібито захоплення населеного пункту Роботине армією РФ не відповідає дійсності. Російські інформаційні війська періодично влаштовують подібні провокації. Для цього вони організовують перформанси в зоні бойових дій зі встановленням держпрапора РФ. На околиці, наприклад, і після цього вони зазвичай гинуть", - зазначив Плетенчук.

Як повідомлялося, окупанти концентрують найбільші зусилля на Куп’янському та Покровському напрямках, і за 15 травня атакували українських захисників 52 рази.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті