Рівненщина прийняла перший евакуаційний потяг із Донеччини

Майже 60 людей приїхали на Рівненщину з Донеччини першим евакуаційним потягом. Про це повідомляє у Телеграмі начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

"До нас в область прибуло 59 людей, серед яких 25 дітей та 6 осіб з інвалідністю. Особисто їх зустрів на вокзалі.  Одразу по прибуттю люди пройшли реєстрацію, отримали евакуаційні виплати, їжу, медичну допомогу, змогли поспілкуватися з психологами. Житимуть евакуйовані у громадах Рівненського району", - зазначив О.Коваль.

Такі потяги на Рівненщину прибуватимуть і в майбутньому.

Наразі є можливість забезпечити понад 700 місць для проживання. Усі громади області готові до прийому людей.

"Наше завдання, як тилового регіону, не залишити без підтримки людей, які постраждали внаслідок війни", - підкреслив голова ОВА.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті