Ріші Сунак: Британія підтримуватиме Україну доти, доки вона не здобуде перемогу

Прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак заявив з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну, що "тиранія ніколи не восторжествує". Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Настав момент показати, що тиранія ніколи не восторжествує, і ще раз заявити, що ми стоятимемо на боці України сьогодні і завтра, - йдеться в заяві прем'єр-міністра. - Ми готові робити все, що буде потрібно, - і так довго, поки вони не здобудуть перемогу".

Сунак також відзначив "мужність України перед обличчям жахливих страждань" і заявив, що країна захищає "принципи свободи, суверенітету і верховенства закону, від яких ми всі залежимо".

За його словами, західні країни мають підтвердити рішучість підтримувати Київ у боротьбі з агресією з боку путіна.

"Коли два роки тому Путін почав своє незаконне вторгнення, вільний світ був єдиний у своїй відповіді. Ми разом підтримали Україну. І в цю похмуру річницю ми повинні підтвердити нашу рішучість", - додав Сунак.

Як повідомлялося, Британія оголосила про новий пакет допомоги Україні з ракетами Brimstone.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті