Рідні попрощались з 26-річною Анжелікою Таран, яку разом з ненародженою дитиною вбила російська ракета

Родина попрощалась із Анжелікою Таран - 26-річною вагітною жінкою, яку вбили росіяни ударами ракет "Іскандер" по базі відпочинку в селі Червона Лозова Харківської області. Про це повдомляє ТСН, відповідні фото розмістили фотографи Костянтин і Влада Ліберови в instagram 24 травня.

"В українській мові та, мабуть, в усіх мовах світу не знайдеться слова, щоб передати, що це: втратити в один день свою доньку та ненародженого онука. Це не трагедія, це набагато більше. Росія зруйнувала цим людям життя", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в числі тих, хто загинув на Харківщині під час обстрілу бази відпочинку 19 травня - вагітна жінка.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті