РФ знімає зі зберігання і перекидає на війну проти України танки 40-50-х років минулого століття

РФ знімає зі зберігання і перекидає на війну проти України танки 40-50-х років минулого століття. Про це пишуть автори проекту CIT.

У розпорядженні проекту опинилися фотографії ешелону, що перевозить військову техніку з Далекого Сходу. Експерти впізнали радянські середні танки сімейства Т-54/55.

Перші модифікації Т-54 були прийняті на озброєння Радянською армією ще в другій половині 1940-х років, а Т-55 - у 1958. Ключовими мінусами цих моделей є відсутність далекомірів, балістичних обчислювачів, систем управління вогнем, примітивні приціли і неповноцінну стабілізацію гармати.

Ешелон із бойовою технікою відправили з міста Арсеньєв Приморського краю, в якому розташована Центральна база резерву і зберігання танків.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті