РФ зазнає стратегічної поразки на сході та півдні України – Держдеп

Росія зазнає стратегічної поразки в боях на сході та півдні України. Про це 6 березня під час відеобрифінгу заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс.

"Ми чітко заявляли, що попереду будуть важкі дні та протистояння. І хоча протягом зимових місяців воно дещо знизилося, бої все ж таки продовжуються, особливо на сході і на півдні", – заявив він.

Надалі ці бої також матимуть напружений характер і надалі. Однак це не вплине на підсумкову стратегічну поразку росії.

"Було чітко зрозуміло з першої години вторгнення Росії в Україну, що як би це не закінчилося, це завершиться стратегічним провалом Росії", - додав Прайс.

Представник Держдепу також наголосив, що Бахмут, навколо якого зараз йдуть запеклі бої, не має для армії РФ великого стратегічного значення щодо оперативної обстановки. Але окупанти все одно прагнуть його захопити, тому що не мають інших варіантів, щоб досягти хоч якихось видимих досягнень у війні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ втратила в боях за Бахмут уп'ятеро більше солдатів, ніж Україна.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті