РФ за посередництва Катару повернула Україні шістьох дітей - ЗМІ

У Москві російська сторона за посередництва Катару передала українській стороні шістьох дітей. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на російське агентство ТАСС.

Зазначається, що "возз'єднання з сім'ями відбулося в посольстві Катару в Москві за участю посла цієї країни Ахмеда бен Насера бен Джасіма Аль Тані та уповноваженої при президенті Росії з прав дитини Марії Львової-Белової".

Жодних даних про зазначених дітей та їхні сім'ї не наводиться.

У повідомленні нагадується, що, за даними української влади, після початку повномасштабного російського в РФ було вивезено понад 19 тис. дітей. Крім того, за даними американської команди Conflict Observatory, ще близько 10-12 тисяч українських дітей було вивезено до таборів відпочинку та інших інституцій у РФ та окупованому Криму, де вони проходили ідеологічну обробку.

Також нагадується, що в березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна і дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової, звинувативши їх у депортації дітей з України.

Як повідомлялося, на підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще двох дітей.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті