Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Всього за добу росіяни 34 рази обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 122 людини, у тому числі 19 дітей", - повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. .
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Оперативна ситуація по області станом на ранок 2 грудня.
Покровський район. У Шаховому зруйновано 3 будинки, у Золотому Колодязі — 4, у Кучеревому Яру — 5.
Краматорський район. У Лимані загинула людина. У Слов'янську пошкоджено 20 приватних будинків, адмінбудівлю, 2 інфраструктурні об'єкти, виробничі приміщення, крамницю, 12 автівок і спецтехніку. У Краматорську 1 людина загинула і 5 поранені, пошкоджено багатоповерхівку і приватний будинок. У Новоселівці Черкаської громади пошкоджено інфраструктурний об'єкт і фермерське господарство. У Костянтинівці 1 людина загинула і 1 поранена, пошкоджено 11 багатоповерхівок, приватний будинок, храм і господарчу споруду.
Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 4 будинки.
Як повідомлялося, окупанти за листопад п’ять разів обстрілювали поліцейські евакогрупи на Донеччині.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту