РФ вивела у Чорне море надводний ракетоносій "Циклон" із 8 "калібрами"

Станом на ранок 28 вересня російські окупанти вивели у Чорне море на бойове чергування надводний ракетоносій "Циклон", спорядження якогго - до 8 ракет типу "Калібр". Про це повідомив у Телеграм речник Української добровольчої армії - Південь, голова Громадської ради при Одеській обласній військовій адміністрації Сергій Братчук.

"На бойовому чергуванні у морі з'явився ворожий надводний ракетоносій "Циклон", спорядження якого передбачає 8 "калібрів", - написав Братчук.

Раніше ВМС ЗСУ повідомляли, що ракетоносії були відсутні.

"Станом на 07:00 у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 2 російські кораблі. Водночас в Азовському морі - одне вороже судно, в Середземному - також один корабель. Ракетоносіїв немає", - повідомили у ВМС. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті