РФ все ще сподівається анексувати захоплені в Україні території - Держдеп США

Керівництво РФ все ще планує анексувати захоплені в Україні території. Відповідну заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена наводить "Укрінформ".

За словами голови Держдепу, москва готує ґрунт для анексії інших українських територій. З розсекречених даних американської розвідки, а також за інформацією з відкритих джерел, видно, що готується сценарій 2014 року.

"Задля успішної інформаційної кампанії окупанти обмежують доступ населення до телебачення та інтернету, а також змушують отримувати російські паспорти", - зазначив Блінкен.

У зв'язку з цим держсекретар США закликав світову спільноту дати росії чіткий сигнал, що така тактика не спрацює. Силова анексія території суверенної та незалежної країни є грубим порушенням Статуту ООН, зазначив Блінкен.

Раніше повідомлялося, що британська розвідка спростувала заяви Лаврова щодо "розширення географії" російської війни в Україні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті