РФ раптово збільшила тиск у газопроводі на кордоні з Україною та спровокувала аварійну ситуацію

Російський "Газпром" без попередження підвищив тиск на магістральному газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород", чим спровокував аварійну ситуацію. Про це 25 липня повідомляє Оператор газотранспортної системи України.

"Несвоєчасне інформування Оператора несе потенційні ризики для штатної роботи української ГТС. Особливо небезпечним такий крок виглядає для Європи, після того, як "Газпром" знову зменшив транзит через "Північний потік-1" до 33 млн кубометрів на добу", - заявив гендиректор ОГТС. Сергій Макогон.

Згідно з Оператором ГТС України, несвоєчасне подання інформації про перемикання та зміну режимів може призвести до позаштатних ситуацій на магістральному газопроводі. Як приклад можна згадати інцидент 2009 року, коли за аналогічних обставин сталася аварія на газопроводі Туркменістану.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що "Газпром" заявив про поламку ще однієї турбіни "Північного потоку".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті