РФ в ООН заявила, що Ізраїль не має права на самозахист, оскільки "є державою-окупантом"

Представник росії в ООН Василь Небензя заявив на екстреній сесії Генасамблеї, що Ізраїль не має права на самозахист від ХАМАС, оскільки нібито "є державою-окупантом". Про це повідомляє ЛІГА 2 листопада. 

Небензя послався на консультативний висновок Міжнародного суду від 2004 року, хоча Ізраїль у 2005 році повністю вивів свої війська та поселення із сектору Гази.

Водночас Небензя визнав, що Ізраїль має право "забезпечувати свою безпеку" та право "боротися з тероризмом".

Операцію ЦАХАЛ проти ХАМАС у секторі Гази представник росії назвав "сліпою відплатою, яка не відновить справедливість, не поверне мертвих до життя і не втішить їхні родини".

У виступі Небензя також звинуватив США та їхніх союзників у "торпедуванні" мирного врегулювання на Близькому Сході та в "лицемірстві", оскільки "в зовсім інших ситуаціях вони закликають до поваги до гуманітарного права, створюють комітети з розслідування, вводять санкції проти тих, хто вдається до сили тільки як до останнього засобу, щоб покласти край багаторічному насильству".

Нагадаємо, у серпні 2005 року Ізраїль повністю вивів свої війська із сектору Гази в межах "Плану одностороннього розмежування", було також ліквідовано всі ізраїльські поселення на території сектору.

У липні 2007 року терористичне угруповання ХАМАС взяло під повний контроль державні установи та сили безпеки Палестинської національної автономії в секторі Гази та зберігає цей контроль досі.

Як повідомлялося, Ізраїль вимагає відставки генсека ООН за "співчуття" терористам ХАМАС.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті