РФ у 73 рази більше обстрілювала цивільні об'єкти, ніж військові - Подоляк

Російські війська завдали в 73 рази більше ударів по цивільним об'єктам в Україні, ніж військовим. Про це написав у Твіттері радник глави Офісу президента Михайло Подоляк 15 серпня.

"Війну якого типу веде росія? Статистика невблаганна. З початку повномасштабної агресії РФ завдала 22 тисяч ударів по цивільних об'єктах. І всього 300 ударів - по військових. У 73 рази менше. "Спецоперація"? Демілітаризація? Ні. Банальне знищення інфраструктури та терор проти населення ", - Заявив Подоляк.

Нагадаємо, росія послідовно заперечує твердження про те, що метою ударів стають мирні жителі, незважаючи на численні свідчення таких атак.

Як повідомлялося раніше, в Офісі президента заявили, що Україна не причетна до вибухів на військовому аеродромі в Криму.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті