РФ зіткнулася з тяжким браком особового складу - розвідка США

Російська армія зіткнулася з гострою нестачею особового складу. Про це 1 вересня повідомляє CNN.

Ця інформація ґрунтується на даних розвідки США, таємність яких нещодавно знизили. Згідно із заявами двох співробітників американської адміністрації, росіяни намагаються знайти способи підвищити чисельність своїх військ.

"Ми вважаємо, що російське міноборони намагається заповнити цей дефіцит, набираючи військовослужбовців-контрактників - зокрема, спонукаючи солдатів, які отримали поранення, знову повернутися на поле бою, наймаючи співробітників з приватних охоронних компаній і виплачуючи бонуси призовникам", - наводять журналісти слова одного з чиновників.

Чиновники також наголосили на спробах міноборони росії набирати в армію злочинців, які відбувають покарання у в'язницях. В обмін таким "новобранцям" обіцяють помилування та грошову компенсацію.

Як і в попередніх випадках з розсекреченими даними, співрозмовники телекомпанії не надали додаткової інформації про те, на чому ґрунтуються такі висновки.

Раніше з'явилася інформація, що росіяни відправлять на оборону Криму москвичів, петербуржців та терміновиків.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті