РФ зіткнулася з тяжким браком особового складу - розвідка США

Російська армія зіткнулася з гострою нестачею особового складу. Про це 1 вересня повідомляє CNN.

Ця інформація ґрунтується на даних розвідки США, таємність яких нещодавно знизили. Згідно із заявами двох співробітників американської адміністрації, росіяни намагаються знайти способи підвищити чисельність своїх військ.

"Ми вважаємо, що російське міноборони намагається заповнити цей дефіцит, набираючи військовослужбовців-контрактників - зокрема, спонукаючи солдатів, які отримали поранення, знову повернутися на поле бою, наймаючи співробітників з приватних охоронних компаній і виплачуючи бонуси призовникам", - наводять журналісти слова одного з чиновників.

Чиновники також наголосили на спробах міноборони росії набирати в армію злочинців, які відбувають покарання у в'язницях. В обмін таким "новобранцям" обіцяють помилування та грошову компенсацію.

Як і в попередніх випадках з розсекреченими даними, співрозмовники телекомпанії не надали додаткової інформації про те, на чому ґрунтуються такі висновки.

Раніше з'явилася інформація, що росіяни відправлять на оборону Криму москвичів, петербуржців та терміновиків.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті