РФ зірвала ухвалення спільної заяви ВАС: не згодні з оцінкою вторгнення в Україну як порушення Статуту ООН

Росія зірвала ухвалення спільної заяви за підсумками Східноазіатського саміту (САС) через незгоду з оцінкою світової спільноти вторгнення РФ до України як грубого порушення Статуту ООН. Про це заявив міністр закордонних справ країни-окупанта Сергій Лавров, – пишуть російські ЗМІ.

"Яких-небудь колективних рішень сьогодні прийнято не було, оскільки Сполучені Штати та їх західні колеги наполягали абсолютно неприйнятною мовою щодо ситуації в Україні та навколо неї", - заявив російський міністр.

Як повідомлялося раніше, позицію світової спільноти щодо вторгнення РФ до України на саміті САС озвучив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. "В принципі, наша позиція в Організації Об'єднаних Націй зрозуміла. Те, що сталося в Україні, вторгнення в Україну було порушенням Статуту. Було порушенням територіальної цілісності України", - заявив він.

Пан Гутерріш наголосив, що важливо створити умови для "поступового відновлення діалогу, який призведе до майбутнього, в якому запанує мир… "Не якийсь мир, а мир, що ґрунтується на цінностях Статуту ООН та мир на основі міжнародного права".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті