РФ зібралася перекидати стратегічні озброєння із Сирії до України та попросила Ізраїль не заважати - ЗМІ

Між росією та Ізраїлем пройшли переговори, на яких москва просила Єрусалим "не перешкоджати" перекиданню зброї РФ із Сирії в Україну. Про це повідомляє Ліга з посиланням на ізраїльський телеканал "Кан-11" 4 грудня.

Про переговори між представниками росії та Ізраїлю телеканал повідомив із посиланням на джерело, знайоме зі змістом переговорів.

За його твердженням, росія повідомила Ізраїль, що має намір перекинути частину "стратегічних озброєнь" із Сирії до України і просить "не заважати перекиданню та не втручатися у процес".

Посольство росії в Ізраїлі відмовилося давати журналістам коментар на тему.

Як повідомлялося раніше, Ізраїль попередив кремль, що поставить балістичні ракети Україні, якщо РФ отримає ракети від Ірану..  

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті