РФ різко скоротила кількість авіаударів по Донецькій області після втрати чотирьох Су-34

Росія різко скоротила кількість авіаударів по Донецькій області після втрати чотирьох бомбардувальників Су-34 наприкінці грудня 2023 року. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

"Після втрати чотирьох винищувачів-бомбардувальників Су-34, уже дві доби ворог на Донеччині, в операційній зоні сил "Таврія", використовує для авіаударів тільки штурмовики Су-25 та ударні вертольоти Ка-52. Тобто кількість авіаударів різко зменшилася. Якщо раніше було 15, 17, до 20 на добу, то зараз, наприклад, позавчора, було три авіаудари, а вчора було сім", - повідомив Штупун.

Нагадаємо, внаслідок російських обстрілів Донеччини за добу 27 грудня дістали поранення двоє цивільних в Авдіївці та Переїзному.

Як повідомлялося, 27 грудня українська авіація завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу росіян. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті