РФ розірвала угоду з Україною про взаємне визнання дипломів та вчених звань

Росія припинила дію підписаної 2000 року з Україною угоди про взаємне визнання документів про освіту та вчених ступенів. Про це заявило МЗС РФ, - повідомляє "Настоящее Время".

"20 грудня 2022 року припинено дію угоди між урядом Російської Федерації та Кабінетом міністрів України про взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту та наукові звання, підписану в Москві 26 травня 2000 року", – заявило МЗС РФ.

У повідомленні нагадується, що Україна зі свого боку розірвала угоду з росією у березні цього року. Документ передбачав до всього іншого взаємне безстрокове визнання дипломів про професійно-технічну, середню спеціальну та вищу освіту, а також про присудження вчених ступенів та звань.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті