РФ ракетами зруйнувала фабрику армійського одягу М-Тас у Києві

Під час масованої ракетної атаки росіян по Києву 2 січня постраждали склади та виробництво компанії M-Tac (Militarist Tactical), яка випускає тактичне спорядження, військовий одяг і взуття. Про це повідомила сама компанія у Facebook.

У М-Тас кажуть, що внаслідок атаки виробничі потужності та складські приміщення були пошкоджені/знищені.

Після встановлення ступеня пошкоджень і завданих втрат, компанія обіцяє розпочати відправлення наявних товарів або повернення коштів.

"Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за вашу підтримку та розуміння", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що український бренд тактичного одягу М-Тас заснували ще у 2014 році. За інформацією Forbes, речі M-Tac можна було побачити на президентові Володимиру Зеленському, головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному та на сотнях тисяч військових та цивільних українців.

Нагадаємо, зранку 2 січня на столицю окупанти випустили балістичні ракети, падіння уламків зафіксували у деяких районах. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті