РФ поставила за мету будь-якою ціною захопити Куп'янськ – Сирський

Україна використовує всі свої переваги, щоб витиснути максимум від оборонної операції на полі бою, заявив головком ЗСУ Олександр Сирський в інтерв'ю німецькому виданню ZDFheute Nachrichten, - пише УНІАН.

"На даний час ситуацію можна оцінити як складну. Противник зараз наступає фактично на всій лінії фронту. Ми ж перейшли від наступальних дій до ведення оборонної операції. Мета нашої оборонної операції – це виснажити сили противника, нанести йому максимальних втрат, використовуючи наші укріплення, наші переваги в технічному плані, безпілотниках, засобів РЕБ, утриманні підготовлених рубежів оборони", – сказав головнокомандувач ЗСУ.Він також додав, що РФ поставили за мету будь-якою ціною захопити Куп'янськ Харківської області. Для цього вони не рахуються з втратами.

"Фактично, противник почав тут глобальний наступ з 3 жовтня минулого року. І вже протягом чотирьох місяців він веде наступ високої інтенсивності… Нам треба удосконалювати тактику. Для нас головна задача і цінність – це життя нашого солдата, офіцера. Ми не можемо собі дозволити такого відношення, як роблять російські начальники, де вони проводять практику м'ясних штурмів. Я краще залишу якусь позицію, але не допущу загибелі особового складу. Їхні втрати в загиблих, в 7-8 разів перевищують наші втрати", – констатував Сирський.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті