РФ обстріляла Миропілля на Сумщині, пошкоджено два комунальні заклади

Російські окупанти обстріляли місто Миропілля Сумського району та 11 сіл у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах Сумської області протягом минулої доби. Про це у Фейсбук повідомило Оперативне командування "Північ" 13 липня. 

Як повідомляється, також під обстріл потрапили п'ять прикордонних сіл у Новгород-Сіверському та Корюківському районах Чернігівської області.

"Миропілля - два вибухи, ймовірно fpv-дрон. Унаслідок обстрілу пошкоджено дві будівлі комунальних закладів. У с. Прогрес Новгород-Сіверського району внаслідок обстрілу пошкоджено ЛЕП і місцеве кладовище. Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення уточнюється", - йдеться у зведенні.

Під час обстрілів окупанти застосовували, крім fpv-дронів, також міномети калібру 82 і 120 мм, ствольну артилерію калібру 122 і 152 мм, авіацію для скидання боєприпасів. Низку сіл було обстріляно двічі, Попівку Охтирського району - тричі. Загалом за добу зафіксовано 22 обстріли (76 вибухів) із різних видів озброєння.

Як повідомлялося, за 12 липня росіяни вбили 6 жителів Донеччини: 4 у Мирнограді і 2 у Костянтинівці. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті