РФ не зможе добудувати атомний криголам "Россия" вчасно, оскільки її війська розбомбили завод у Краматорську, який випускав ключові деталі

РФ не зможе добудувати атомний криголам "Россия" вчасно, оскільки російські війська розбомбили завод у Краматорську, який випускав ключові деталі для судна. Про це пишуть російські ЗМІ.

Передбачалося, що великі корпусні деталі для криголама - кронштейни гребних валів, льодовий зуб, кронштейни пера керма - поставить Краматорський завод "Енергомашспецсталь". Однак це підприємство було знищено російською армією ще в травні 2022 року.

Пошук альтернативного постачальника деталей призведе до зриву термінів спуску криголама на воду і подорожчання його будівництва. Про це вже було повідомлено президенту РФ путіну. За планом атомний криголам "Россия" мав бути введений в експлуатацію 2027 року.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті