РФ не вдалося знищити жодної установки HIMARS - Politico

У Пентагоні стверджують, що російська армія досі не пошкодила жодну з пускових установок HIMARS, які надали Україні. Про це повідомляє Politico 5 листопада.

"За словами високопосадовця Міністерства оборони США, який побажав залишитися невідомим, щоб дати відверту оцінку війні, москва досі не змогла знищити жодної з цих пускових установок HIMARS", - пише видання.

Утім чиновник додав, що Україна все ще потребує значної кількості артилерії для майбутніх боїв. Це пов'язано з тим, що показники споживання у цій війні високі. Так, Україна щодня випускає 4-7 тис. артилерійських снарядів, а росія - 20 тис.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у Вашингтоні надали Україні черговий транш допомоги у сфері безпеки на суму $275 млн.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті