РФ на війні в Україні втратила ще 450 військових, понад 150 одиниць техніки та озброєння

Сили оборони України ліквідували у боях на різних ділянках фронту 450 російських загарбників протягом доби. Відповідні дані опублікував Генеральний штаб ЗСУ на ранок 4 жовтня.

Таким чином загальна кількість російських військових, убитих від початку повномасштабного вторгнення в Україну, збільшилася до 279 890 осіб.

Лише протягом доби окупанти втратили понад 150 одиниць військової техніки та озброєння. Зокрема, знищено 13 танків, 18 броньованих бойових машин, 30 одиниць автомобільної техніки та цистерн із ПММ, а також три одиниці спецтехніки.

Крім того, противник лишився 41 безпілотника оперативно-тактичного рівня, 47 артилерійських систем, по одній крилатій ракеті та РСЗВ.

Як повідомлялося, "Армія дронів" знищила за тиждень 220 одиниць ворожої техніки.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті