РФ може перекинути виведені з Херсона війська для наступу на Бахмут – британська розвідка

Росія спробує передислокувати частину сил, виведених з Херсона, для посилення та розширення своїх наступальних операцій поблизу міста Бахмут у Донецькій області. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

"Після відведення своїх сил із заходу річки Дніпро російські сили продовжують надавати пріоритет переобладнанню, реорганізації та підготовці оборони на більшості ділянок в Україні", - йдеться у повідомленні.

Так, підрозділи РФ збудували нові траншейні системи біля кордону з Кримом, а також біля річки Сіверський Донець між Донецькою та Луганською областями.

"Деякі з цих місць знаходяться на відстані до 60 км позаду поточної лінії фронту, що свідчить про те, що російське командування готується на випадок подальших великих українських проривів", - пише Міністерство оборони Великобританії.

У британській розвідці також прогнозують, що Росія спробує зрештою передислокувати частину сил, відновлених з Херсона, для посилення та розширення своїх наступальних операцій поблизу міста Бахмут у Донецькій області.

Як повідомлялося раніше, лише в одному районі Ростовської області визнали загибель під Донецьком п'ятьох мобілізованих.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті