РФ хоче контролювати усі території, які зараз записані в її Конституції - Пєсков

РФ прагне контролювати усі території, які зараз прописані в Конституції як російські. Про це заявив представник Кремля Дмитро Пєсков у бесіді з The New York Times.

Таким чином він відповів на запитання журналіста, чи хоче Москва захоплювати українські території під час військової операції. На це запитання Пєсков відповів негативно.

"Ні. Ми просто хочемо контролювати всю землю, яку тепер записали в нашій Конституції як свою", — сказав він.

Прес-секретар президента РФ також заявив, що підстав для мирної угоди з Україною наразі немає, "операція в Україні продовжиться в найближчому майбутньому".

Нагадаємо, що в жовтні 2022 року російська влада опублікувала нову редакцію Конституції, включивши до списку суб'єктів тимчасово окуповані території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті