РФ атакувала дронами передмістя Херсона, постраждали 6 осіб

Шестеро людей постраждали внаслідок атаки російських БПЛА у передмісті Херсона 28 вересня. Про це повідомляє Херсонська ОВА. 

"Мінно-вибухову травму дістала 23-річна жінка. Її дообстежують. Жінка, 85 років, дістала осколкових поранень грудної клітки, живота та стегна. Вона у важкому стані", - йдеться в повідомленні.

56-річна жінка дістала поранення ніг і передпліччя. Ще одну жінку, 42 років, госпіталізували з осколковими пораненнями передпліччя та стегна.

"Унаслідок скидання вибухівки з дрона осколкові поранення грудної клітки, живота та ніг дістав 68-річний чоловік. Стан - важкий. Жінка, 72 років, дістали поранення спини, травматичну ампутацію пальців стопи", - розповіли в обладміністрації.

Усі постраждалі отримують необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, дев'ятеро людей загинули і 12 зазнали поранень унаслідок атаки ударними дронами по лікарні в Сумах вранці 28 вересня.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті