Результати вражають: завдяки "народному супутнику" Україна перетворила на металобрухт російську військову техніку на мільярди доларів

У Головному управлінню розвідки Міноборони повідомили, що за півроку використання отриманих завдяки космічному апарту  ICEYE ("народному супутнику") розвідданих Україна перетворила в металобрухт російської військової техніки на мільярди доларів, - йдеться на сторінці ГУР МО у Фейсбуці 5 травня.

"Результати вражають: за півроку використання отриманих завдяки космічному апарату розвідданих Україна перетворила в металобрухт російської військової техніки на мільярди доларів, не кажучи про скупчення ворожої (тимчасово) живої сили, а також об’єкти воєнної логістики", - пишуть розвідники.

Вони нагадали, що спроможності Головного управління розвідки Міністерства оборони України виявляти ворожі цілі для подальшого пріоритетного ураження, аби завдати відчутних втрат російським окупантам, з вересня 2022 року кратно зросли.

"Відтоді у розпорядженні воєнних розвідників опинився космічний апарт ICEYE, придбаний за пожертви українців, які скинулись у благодійний фонд Сергія Притули. Маскування московитської техніки, складів БК та ПММ фактично нівельовані можливостями «народного супутника» — для роботи з ним не важливі ані погода, ані час доби", - йдеться у повідомленні.

Також співробітники ГУР МО України відзначають особливу роль «народного супутника» для планування та реалізації важливих та вкрай очікуваних військових операцій України та вкотре висловлюють вдячність усім українцям, хто допоміг з ICEYE.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті