Резніков анонсував хороші новини після обговорення "Рамштайн-6" з головою Пентагону

Міністр оборони Олексій Резніков провів телефонні переговори з главою Пентагону Ллойдом Остіном, після чого анонсував "хороші новини". Про це 30 вересня глава Міноборони заявив у Twitter.

"Хороші новини буде оголошено незабаром. Українська армія продовжить використовувати зброю для деокупації нашої землі", - заявив Резніков.

Також він повідомив, що обговорив з американським колегою ситуацію на фронті, а також майбутню шосту зустріч у форматі "Рамштайн". За підсумками цієї зустрічі у ЗСУ мають з'явитися посилені можливості.

Ллойд Остін також підтвердив, що США не визнаватимуть так звані російські "референдуми" на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо, що сьогодні Київ із таємним візитом також відвідав міністр оборони Великобританії Бен Воллес.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті