Резніков про пріоритет: побудувати багаторівневі системи ППО/ПРО у найкоротший термін

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що чим міцнішим буде захист повітря, тим більше ресурсів Україна зможе задіяти для перемоги. Про це Резніков повідомив у Фейсбуці.

“Побудова багаторівневої системи ППО/ПРО у найкоротший термін – наш пріоритет. Це захист мирних міст, критичної інфраструктури, наших людей у тилу та на фронті”, – заявив він.

Він підкреслив, що системи протиповітряної оборони Patriot формують спроможність, якої раніше не було – вражати балістичні цілі. “Чергова установка IRIS-T, за яку ми дякуємо німецьким партнерам – підвищує можливості боротьби з крилатими ракетами. IRIS’и, як і NASAMS’и, чудово себе зарекомендували”, - додав він.

Багатоцільові винищувачі МіГ від польських та словацьких партнерів посилять захист і від російських ракет, і від іранських дронів. Він зазначив, що всі ці свіжі надходження, вже у лавах Сил оборони.

Резніков заявив, що з огляду на варварську тактику кремля Україні потрібно більше платформ різного рівня, боєприпаси до них та переносних зенітних ракетних комплексів. А літаки західного зразка – вершина цієї піраміди.

Міністр оборони зауважив, що Україна щодо кожної платформи спочатку чула “ні, це неможливо”. Тепер вони боронять українське небо. “Послідовно працюємо на результат”, - додав він.

“Чим міцнішим буде захист повітря, тим більше ресурсів Україна зможе задіяти для перемоги, тим швидше наші люди повернуться додому”, - наголосив міністр оборони.

Також він висловив подяку всім партнерам за допомогу. “Ми ніколи не забудемо, що світло і тепло у наших будинках минулої зими вдалося зберегти багато в чому завдяки підтримці друзів, які забезпечили нам засоби для оборони”, - додав Резніков.

Як повідомлялося, в Україну прибули системи протиповітряної оборони Patriot від Сполучених Штатів Америки, Нідерландів та Німеччини.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті