Речниця МЗС КНР про звинувачення у тискі на країни щодо участі в саміті миру в Швейцарії: Китай ніколи не роздмухував вогонь

Китай ніколи не роздмухував вогонь і не розпалював полум'я, - сказала речниця МЗС Мао Нін про тиск на інші країни щодо участі в Глобальному саміті миру в Швейцарії. Про це пише ТГК ZN.UA.з посиланням на Reuters.

"У цій конференції всі мають брати участь на рівноправній основі, і всі мирні проєкти мають обговорюватися справедливо. Це три важливі чинники", — цитує її агентство .

Мао Нін також заявила, що ці чинники "буде важко забезпечити" у Швейцарії, натякнувши на відсутність на саміті росії.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський  на безпековій конференції «Діалог Шангрі-Ла» у  Сінгапурі заявив, що 106 країн пообіцяли надіслати своїх представників на саміт миру по Україні у Швейцарії, і звинуватив Китай, який не погодився брати участь у Саміті миру, у спробах відмовити й інші держави від участі в ньому.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті