Речник Кремля заявив, що жодного мирного саміту щодо України за участю Росії не готується і взагалі Москва Києву не вірить

Спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що жодного мирного саміту щодо України за участю Росії не готується. Про це він розповів в інтерв'ю одному з російських ЗМІ.

"Жодного мирного саміту щодо України за участю РФ поки що не готується", - сказав він. За словами Пєскова, Росія готова вести діалог з Україною, "однак довіряти офісу глави країни Володимиру Зеленському не можна".

Як повідомлялося раніше, президент Володимира Зеленського повідомив, що триває активна підготовка до другого саміту миру. Він сподівається, що всі документи будуть готові до кінця листопада. Зеленський зазначив, що, на його думку, як і думку більшості країн, на другому саміті миру мають бути присутні представники країни-агресора РФ. У Кремлі заявили, що не розуміють, що означає завершення українсько-російської війни на основі міжнародного права. Мовляв, усе це "схоластика" і "немає конкретики".  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті