Речник 47-ї ОМБр розповів, як закінчилася спроба прориву окупантів на Авдіївський коксохімічний завод

Спроби російських окупантів вклинитись між коксохімічним заводом в Авдіївці та селищем Степове закінчилися невдачею. Про це повідомив керівник служби зв'язків з громадськістю 47-ї окремої механізованої бригади Дмитро Лазуткін в ефірі "Єдиних новин" 1 лютого.

"Всі російські диверсійно-розвідувальні групи залишаються біля паркану заводу. Лінія бойового зіткнення фактично не рухається”, - сказав Лазуткін.

Він уточнив, що тактика росіян під час штурму Авдіївки не змінилася.

Раніше повідомлялось, що росіяни захопили лише 10% Авдіївки, контрольований ЗСУ виступ на схід від міста залишається для них "більмом на оці".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті