Розбіжності у Міноборони РФ: у Британській розвідці пояснили чергову заміну командувача Західної групи військ

Чергова зміна командувача Західної групи військ росії в Україні свідчить про розбіжності в Міноборони РФ. Про це 30 грудня у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

"Плинна течія старших російських офіцерів, ймовірно, відображає внутрішні розбіжності з приводу майбутнього ведення війни в міністерстві оборони Росії", - зазначили в британському військовому відомстві.

Йдеться про генерал-лейтенанта Євгена Нікіфорова, який замінить генерал-полковника Сергія Кузовльова. Варто наголосити – Нікіфоров стане як мінімум четвертим командувачем з'єднання за 10 місяців. А Кузовльов протримався на цій посаді лише три місяці.

Раніше Нікіфоров обіймав посаду начальника штабу Східної групи російських військ. Він брав активну участь у плануванні спроб військ СГВ і десантників наступати на Київ із північного заходу.

У британській розвідці зазначили, що завдання Нікіфорова і всієї Західної групи належатиме до утримання території Луганської області навколо Кремінної та Сватового. Оскільки будь-яка зі сторін цілком може спробувати наступу цій ділянці, Нікіфоров перебирає важливу оперативну роль конфлікті.

Нагадаємо, у Головному управлінні розвідки Міноборони прізвище нового командувача західних військ РФ назвали кілька днів тому.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті