Розмова з Макроном була дуже змістовною - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський анонсував телефонну розмову з президентом США Джо Байденом та прозвітував про переговори з президентами Франції та Туреччини. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні 11 грудня.

Президент повідомив, що наступного тижня пройде онлайн-саміт G7, також готується конференція у Франції щодо відновлення України її підтримки у зимовий період.

"Говорив сьогодні з президентом Макроном. Це була доволі тривала розмова – більше години – і дуже змістовна. Оборона, енергетика, економіка, дипломатія... Координуємо кроки, готуємося до реалізації нашої формули миру – пан Президент Макрон її підтримує, і це для нас дуже важливо", – сказав Зеленський.

Він також розповів про розмову з президентом Туреччини Ердоганом.

"Обговорили можливості з розширення нашого чорноморського експортного коридору. Подякував за підтримку нашої гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine. Домовилися про деякі важливі спільні кроки на найближчий час", - підкреслив президент. 

Зеленський також повідомив, що на сьогодні запланована його розмова з президентом США Байденом і обіцяв після його закінчення повідомити подробиці та результати.

Як повідомлялося, Ердоган після розмови із Зеленським пообіцяв дати Україні гуманітарку та допомогти пережити зиму.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті