Рашисти знищили приміщення "Укрпошти" у Херсонській області

Російські окупанти минулох ночі завдали удар по одному із приміщень "Укрпошти". Про це розповів голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. 

"Армія рф намагається знищити все, що покращує життя херсонців. Вночі були прильоти по виробничому приміщенню «Укрпошти». Співробітники не травмовані, але збитки - є", - розповів Прокудін.

 
Як повідомлялося раніше, 24 березня рашисти за добу випустили по Херсонщині понад 300 снарядів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті