Рашисти знову обстріляли Нікополь: пошкоджено 6 приватних будинків та 2 господарчі споруди

Російські окупанти 5 березня обстріляли місто Нікополь на Дніпропетровщині. Про це розповів очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі.

За його словами, росіяни випустили по місту понад 10 снарядів. 

"По місту агресор випустив понад десять артилерійських снарядів. Пошкодив 6 приватних будинків та 2 господарчі споруди. Руйнувань зазнало одне приватне підприємство та магазин. Зачепило вороже залізяччя й лінії електропередач. Енергетики все відновили. На щастя, люди цілі", - розповів Лисак.

 
Як повідомлялося раніше, на Харківщині російський снаряд влучив у автомобіль - загинуло подружжя

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті