Рашисти знову атакували Нікополь. Поранено трьох людей, є руйнування

Ввечері 21 липня російські окупанти знову накрили артилерійським вогнем Нікополь. Про це повідомив у Телеграм голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Постраждали троє людей. 57-річний чоловік та 78-річна жінка госпіталізовані з осколковими пораненнями. Їхній стан – середньої тяжкості. Ще один чоловік 42 років лікуватиметься вдома. Пошкоджені 8 приватних будинків та 9 господарських споруд. Понівечена лінія електропередач", - написав Лисак.

Він також повідомив, що ще раз агресор обстріляв місто вже вночі.

"Побив промислове підприємство. Без жертв. Атакували область росіяни і безпілотником. Військові з ПвК "Схід" його збили. Приземлили, ймовірно, "Шахед-136", - констатував глава області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті