Рашисти змушують персонал Запорізької АЕС оформлювати паспорти РФ – Генштаб

Для продовження роботи на Запорізькій АЕС у тимчасово захопленому Енергодарі окупанти змушують персонал станції оформляти російські паспорти, погрожуючи репресіями. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 4 серпня.

"У місті окупаційні війська РФ проводять регулярні обшуки місцевих жителів як на вулицях, так і в помешканнях. Перевіряють паспорти, телефони, – сказано в повідомленні. – Якщо паспорт громадянина виявляється українським, то документ знищують та змушують оформляти паспорт РФ".

Зазначається, що окупанти примушують змінювати й інші документи: посвідчення водія, папери на рухоме та нерухоме майно.

Раніше повідомлялось, що росіяни обіцяють мешканцям окупованих територій "житлові сертифікати" та 100 тисяч рублів за отримання паспорта РФ.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті