Рашисти здійснили 15 обстрілів населеного пункту Комишани на Херсонщині

Населений пункт Комишани у Херсонській області 2 лютого потрапив під масовані обстріли рашистів. Про це йдеться у зведенні Генерального Штабу ЗСУ. 

Рашисти обстрілювали Комишани з реактивних систем залпового вогню. В результаті цього обстрілу поранень дістали 4 особи, разом із 5-річною дитиною.

"Ворог здійснив понад 15 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільних об’єктах населеного пункту Комишани Херсонської області. Внаслідок цього отримали поранення 4 людей, включно із 5-річною дитиною, яка перебуває у стані середньої тяжкості", - розповіли у Генеральному Штабі.

Окрім того, окупанти уразили цивільну інфраструктуру міста Очаків на Миколаївщині.

Як повідомлялося раніше, напередодні російські окупанти обстріляли Херсонську область 42 рази

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті