Рашисти здійснили 15 обстрілів населеного пункту Комишани на Херсонщині

Населений пункт Комишани у Херсонській області 2 лютого потрапив під масовані обстріли рашистів. Про це йдеться у зведенні Генерального Штабу ЗСУ. 

Рашисти обстрілювали Комишани з реактивних систем залпового вогню. В результаті цього обстрілу поранень дістали 4 особи, разом із 5-річною дитиною.

"Ворог здійснив понад 15 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільних об’єктах населеного пункту Комишани Херсонської області. Внаслідок цього отримали поранення 4 людей, включно із 5-річною дитиною, яка перебуває у стані середньої тяжкості", - розповіли у Генеральному Штабі.

Окрім того, окупанти уразили цивільну інфраструктуру міста Очаків на Миколаївщині.

Як повідомлялося раніше, напередодні російські окупанти обстріляли Херсонську область 42 рази

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті